WITAMY W CHMIELÓWCE

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca w parku krajobrazowym. 

Chmielówka Letnisko położone jest malowniczo na wysokim brzegu Jezioraka, w centrum parku krajobrazowego pojezierza iławskiego, w odległości 20 km od Iławy, otoczona pięknymi lasami jest miejscem wyjątkowym dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę, spokój, piękno krajobrazu i poczucie wolności z dala od zatłoczonych kempingów i ośrodków wypoczynkowych.

Do dyspozycji gości są domki kempingowe o wysokim standardzie, luksusowe dwupokojowe apartamenty w leśniczowce oraz restauracja z tarasem.

Hauseboat Weekend 820 
Skorzystaj z możliwości wypożyczenia jachtu motorowego!

Chmielówka to wymarzone miejsce dla wędkarzy polujących wiosną na szczupaki i węgorze, latem na leszcze, a jesienią na sandacze. Do ich dyspozycji oddajemy wygodne pomosty wędkarskie oraz lodzie na dalsze wyprawy po Jezioraku.

Chmielówka to przystań dla żeglarzy. Do pomostu żeglarskiego mogą cumować jachty, a miłośnicy windsurfingu mogą startować na wyścigi z wiatrem po zatoce Krąga.

Dla spragnionych słońca i wody jest małe kąpielisko i pomost plażowy, a okoliczne lasy to raj dla amatorów rowerowych wycieczek. Chmielówka – Letnisko to dobry pomysł na prawdziwy wypoczynek i udane wakacje na łonie przepięknej i dzikiej przyrody.

Na miejscu starej leśniczówki została wybudowana nowa. Jest to nowoczesny budynek architektonicznie zbliżony do starej leśniczówki, w którym obecnie znajdują się 3 dwupokojowe apartamenty, recepcja, mała restauracja z barem i tarasem.

POŁOŻENIE I DOJAZD

Dojazd do Chmielówki z Iławy w kierunku Zalewa i Boreczna przez Kamień, Tynwald, Makowo 1 km za wsią Sąpy, w lewo drogą leśną ok. 3km prowadzaca tylko do Chmielówki Letniska.